| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 23mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 315 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 2.5" ((((63mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal | Zwart staal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Materiaal | SS staal |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Voordeel | Vochtbestendig/slijtvast/milieuvriendelijk/zeer duurzaam |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
|---|---|
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |