| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |
| Precisiteit | ±4% |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Grootte | print als vraag |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Haven | Qingdao, China |
|---|---|
| Vulling | glycerine of siliconen of droog |
| Grootte | 100 mm |
| Verbinding | 1/2 inch NPT |
| Dialgrootte | 4 inch. |
| Montage | Terug. |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Grootte | print als vraag |
| Precisiteit | ±4% |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Kleur van de wijzerplaat | wit |
| Grootte van de zaak | 4 |
| Windows | veilig glas of glas |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
|---|---|
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Grootte | print als vraag |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | vacuümdrukmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |