| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Bewegingsmateriaal | metalen |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Mount | Bottom Back |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0-150°F |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Montage-type | Bodemverbinding |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| De berg | rug |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| De berg | rug |