| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 80 mm |
| Nauwkeurigheid | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | dekseldrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 65 mm 80 mm 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Industriële drukmaat |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 150 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 150 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |