| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 150 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 150 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | micro-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | radialdrukmeter |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |