| Naam van het product | minidrukmaat |
|---|---|
| Grootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 65 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Productnaam | Mini-drukmeter |
|---|---|
| Grootte | 41 mm |
| Materiaal | ZEEL |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Montage-type | Onderkant |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Meetbereik | als eisen |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |