| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | 50 mm drukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 150 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Kwaliteit | Eerste garantie |