| Garantie | Eén jaar, één jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm/2,5 inch |
| Materiaal | van roestvrij staal met messingverbinding |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 80 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |