| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | algemene drukmeter van roestvrij staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Voordelen | Vochtbestendig, slijtvast, milieuvriendelijk, zeer duurzaam |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 2.5" ((((63mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Alle vloeistof van de drukmeter van roestvrij staal is gevuld |
|---|---|
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 20,5%/1,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |