| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de maat van de diafragmadruk |
| Geval | Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | Drukmeter voor het diafragma |
| Geval | van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Naam van het product | minidrukmaat |
|---|---|
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Montage | rug |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal van de zaak | stalen kast |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Precisie | 4% |
| Productnaam | 1 inch drukmeter |
|---|---|
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Montage | rug |
| Haven | Qingdao |
| Naam van het product | 23 mm drukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Draad | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | schokbestendige drukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |