| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
|---|---|
| Stijl | Geen olie. |
| Materiaal | Zwart stalen behuizing, messing |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| fabriek | Ja, we zijn een fabriek |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Dialgrootte | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | terugverbindingsdrukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | rug |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Drukbereik | 0-250 MPa |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | zwart stalen behuizing, messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | micro-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |