| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Quality | 1 Year |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Olietype | Beschikbaar voor het vullen van olie |
| De berg | Achterste rug |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
|---|---|
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Het Hof van Justitie | van roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Productnaam | glycerine gevulde drukmaat |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/2'PT/NPT/G/M |
| Type | Meetinstrumenten |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 60 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Hoofdstuk SS en binnenkant van SS of koper |