| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | schokbestendige drukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Bereik | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |