| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm 1,6% |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Type | vacuümdrukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | vacuümmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 22 mm 23 mm 25 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Lpg-gasdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | 60 mm drukmeter |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 1% |