| Naam van het product | bezelringdrukmeter |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | terugverbindingsdrukmeter |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm 1,6% |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | glycerine gevulde drukmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 4'" of op maat |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | elektruc-contactdrukmeter |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Industriële drukmaat |
| Geval | SS304 |
| Grootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Drukbereik | 0~200 psi |
| Montage | onderkant of achterkant |
| Type | minidrukmaat |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale vacuümdrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |