| Nauwkeurigheid | ±4% |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 65 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | Eén jaar, één jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm/2,5 inch |
| Materiaal | van roestvrij staal met messingverbinding |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
|---|---|
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Haven | Qingdao |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Precisiteit | ±4% |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Grootte | print als vraag |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Venster | glas of kunststof |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Werktemperatuur | 0-200°C |
| Drukbereik | Op maat |
| Grootte | 100 mm |