| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Draad | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | glycerine |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 2.5 "(60 mm),(2",2.5",4",6" optioneel) |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| De berg | Achter, onder. Panel. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Stijl | Onderste berg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
|---|---|
| Haven | Qingdao |
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |