| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Bewegingsmateriaal | metalen |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie gevuld | glycerine of silicium |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, CE, ISO |
| Dialgrootte | 28 mm |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie | Geen olie. |
| Materiaal | roestvrijstalen kas en messing conentatie |
|---|---|
| Verbinding | Rug |
| Drukbereik | Micro lage druk |
| Nauwkeurigheid | 2,5% |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 300 bar, 400 bar. |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Haven | Qingdao, China |
|---|---|
| Vulling | glycerine of siliconen of droog |
| Grootte | 100 mm |
| Verbinding | 1/2 inch NPT |
| Dialgrootte | 4 inch. |