| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Kleur van de wijzerplaat | wit |
| Grootte van de zaak | 4 |
| Windows | veilig glas of glas |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Montage | Terug. |
|---|---|
| Meetbereik | als eisen |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Grootte | print als vraag |
| Precisiteit | ±4% |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
|---|---|
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Grootte | print als vraag |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |