| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| OEM-service | Accepteer. |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Diameter | 63 mm |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
|---|---|
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| OEM-service | Accepteer. |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
|---|---|
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| Diameter | 63 mm 100 mm |
| Verbinding | van roestvrij staal |
| Klasse van nauwkeurigheid | ±1.6% |
|---|---|
| Diameter | 63 mm 100 mm |
| Verbinding | van roestvrij staal |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| Verbinding | van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | van roestvrij staal |
| OEM-service | Accepteer. |
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| Diameter | 63 mm 100 mm |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Olie gevuld | Geen olie/ droog |
| De berg | Radial of achteruit |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | Geen olie/ droog |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
| Wijzer | Aluminium |
| Materiaal | van roestvrij staal |
|---|---|
| Klasse van nauwkeurigheid | ±2.5% |
| Verbinding | van roestvrij staal |
| OEM-service | Accepteer. |
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| Mount | Radial Or Back |
|---|---|
| Application | Suitable For Measuring Both Positive And Negative Pressure |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel Case |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |