| Wijzer | Aluminium |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
| Olie gevuld | glyceïne of siliconen |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Wijzer | Aluminium |
|---|---|
| Olie gevuld | Geen olie/ droog |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| De berg | Radial of achteruit |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
|---|---|
| Certificering | ISO CE |
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
|---|---|
| Klasse van nauwkeurigheid | ±1.6% |
| Diameter | 63 mm 100 mm |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | Beschikbaar voor het vullen van olie |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |