| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Drukmaat |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | droge drukmeter |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | een seismische drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Naam van het product | Vloeistofgevulde hydraulische drukmeter |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 63 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
| Productnaam | Elektrische contactdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,psi enz. |
| Nauwkeurigheid | 10,6% |
| Trefwoord | Rutometer |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Over druk | 1,5×FS |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Originele plaats | GEMAAKT IN CHINA |
| Wijzerplaatformaat | 100 mm |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | algemene drukmeter van staal |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |