| Grootte | 2" (50mm) |
|---|---|
| Materiaal | zwarte stalen behuizing en messing binnenkant |
| Garantie | 1 jaar |
| De berg | radiële bevestiging |
| Precisiteit | 2.5% |
| Naam van het product | minidrukmaat |
|---|---|
| Grootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Productnaam | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Precisiteit | 10,6% |
| Verbindingsdraad | NPT,BSP ((G,PF),BSPT ((ZG,PT) 1/2" |
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium |
| De berg | Radial of achteruit |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Klasse van nauwkeurigheid | ±2.5% |
|---|---|
| Olie vullen | Niet beschikbaar om olie te vullen |
| Verbinding | van roestvrij staal |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
| Schaalbereik | Druk 0.. 1000 bar |
|---|---|
| Diameter | 63 mm |
| OEM-service | Accepteer. |
| Verbinding | van roestvrij staal |
| Vloeistof gevuld | - Nee. |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium |
| De berg | Radial of achteruit |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal of roestvrij staal koffer |
|---|---|
| De berg | Radial of achteruit |
| Toepassing | Geschikt voor het meten van zowel positieve als negatieve druk |
| Olie gevuld | Geen olie/ droog |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |