| Type | vacuümdrukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | vacuümmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Olietype | Beschikbaar voor het vullen van olie |
| De berg | Achterste rug |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
|---|---|
| Montage-type | Bodemverbinding |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Verbindingsmateriaal | metalen |
| Naam van het product | met olie gevulde manometer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |