| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | bardrukmanometer |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | bardrukmanometer |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 22-28 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Quality | 1 Year |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| De berg | Achterste rug |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Bourdonbuismateriaal | Fosforbrons |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Bereik | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Sleutelwoord | Drukmaat |
|---|---|
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Het Hof van Justitie | van roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Bereik | Op maat |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |