| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
|---|---|
| Bewegingsmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie gevuld | glycerine of silicium |
| Draadmateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Bereik | Op maat |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Het Hof van Justitie | van roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venster | glas of kunststof |
| Haven | Qingdao, China |
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Drukbereik | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 300 bar, 400 bar. |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Montage | Terug. |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | digitale drukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |