| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | capsule-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | kleine drukmeter |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 22-38 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | speciale drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 3000 psi |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |