| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | elektronische drukmaat |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 150 mm |
| Materiaal | Zwart staal & Messing |
| fabriek | Ja, zijn wij Fabriek |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | micro-laagdrukmeter |
| Verbinding | Onderkant |
| Materiaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Precisiteit | 10,6% |
| Verbindingsdraad | NPT,BSP ((G,PF),BSPT ((ZG,PT) 1/2" |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 22 mm 23 mm 25 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 60 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Hoofdstuk SS en binnenkant van SS of koper |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |