| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Industriële drukmaat |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | algemene drukmeter van staal |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Lpg-gasdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Algemene werkdrukmeter |
| Materiaal | Plastic hoesje |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Garantie | 10 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Materiaal | van zwarte of roestvrij staal |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Panel |
| Garantie | 1 jaar |