| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Productnaam | glycerine gevulde drukmaat |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/2'PT/NPT/G/M |
| Type | Meetinstrumenten |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Drukbereik | als eisen |
| Grootte | 63 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Draad | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Drukbereik | als eisen |
| Grootte | 63 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Wijzer | Aluminium zwart |
|---|---|
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Type | vacuümdrukmaat |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |