| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderkant |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
|---|---|
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| De berg | Onderste berg |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Venster | Glas, Plastiek |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Certificaat | CE, ISO9001: 2008 |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie vullen | Beschikbaar om te vullen |
| Materiaal | roestvrijstalen behuizing en messingverbinding |
| Drukbereik | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
| Grootte | 60 mm 1,6% |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | schokbestendige drukmeter |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Drukmaat |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| Diensten | volledige naverkoopservice |