| Type | vacuümdrukmaat |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | vacuümmaat |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Naam van het product | Elektrische contactdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,psi enz. |
| Precisiteit | 10,6% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Elektrische contactdrukmeter |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,psi enz. |
| Precisiteit | 10,6% |
| Materiaal | Zwart staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 4“ (100mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-koffer en SS-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 4“ |
| Windows | veilig glas of glas |
| Precisiteit | 20,5/1,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, CE, ISO |
| Dialgrootte | 28 mm |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie | Geen olie. |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | glycerine |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |