| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 80 mm |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | drukmeter voor rubberen deksels |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Precisiteit | 1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale vacuümdrukmeter |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 80 mm |
| Omgevingstemp. | -20°C tot 60°C |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwarte stalen behuizing en messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 63 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stelkas, messing binnenkant en aansluiting. |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| bourdonbuis | Fosforbrons |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | onderdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Naam van het product | Algemene werkdrukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |