| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Dialgrootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 100 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Hoofdstuk SS en binnenkant van SS of koper |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | droge drukmeter |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 2.5 "(60 mm),(2",2.5",4",6" optioneel) |
| Certificaat | ISO9001, CE |
| De berg | Achter, onder. Panel. |
| Material | Black steel case & Brass conenction |
|---|---|
| Connection | bottom |
| Pressure range | Micro Low pressure |
| Accuracy | 2.5% |
| Dial size | 63mm |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Lpg-gasdrukmeter |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |