| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2.5" ((63mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | SS-kas en Messing-internen |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | drukmeter voor messingconnectoren |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Naam van het product | Olie - gevulde drukmaat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 60 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Precisiteit | 10,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Made in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Wijzer | Zwart geverfd aluminium |
|---|---|
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Precisiteit | ±2,5% van de volledige schaal |
| Bourton-buis | van roestvrij staal |
| verwarming | Laserlassen |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Precisiteit | ±4% |