| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 40 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | een seismische drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Maat | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Jouw idee. | Acceptabel |
|---|---|
| Grootte | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
|---|---|
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
|---|---|
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Grootte | print als vraag |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| grootte | 100 mm |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Precisiteit | ±4% |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Grootte | print als vraag |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Jouw idee. | Acceptabel |