| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
|---|---|
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Opening | 1.6 |
| Meetbereik | als eisen |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Opening | 1.6 |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
|---|---|
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Opening | 1.6 |
| grootte | 63 mm |
| Hoofdmarkt | over de hele wereld. |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Kleur van de wijzerplaat | wit |
| Grootte van de zaak | 4 |
| Windows | veilig glas of glas |
| Materiaal | Zwarte stelkas, messing binnenkant en aansluiting. |
|---|---|
| Gevalgrootte | 60 mm |
| bourdonbuis | Fosforbrons |
| Montage | onderkant, achterkant |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |