| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stelkas, messing binnenkant en aansluiting. |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| bourdonbuis | Fosforbrons |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | alle drukmeters van roestvrij staal |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Olie | Zoals vereist |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Venster | Glas, Plastiek |
| Gevalgrootte | 60 mm |
| Certificaat | CE, ISO9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | 60 mm drukmeter |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
|---|---|
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 63 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |
| De berg | rug |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 80 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 1% |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | drukmeter voor rubberen deksels |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Precisiteit | 1% |