| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Grootte | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwart staal |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | zwarte stalen behuizing met messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 50 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 60 mm/2,5 inch |
| Materiaal | van roestvrij staal met messingverbinding |
| Diensten | volledige naverkoopservice |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |