| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Windows | Glas |
| Bereik | 0-1000bar |
| Het veroorzaken van Ervaring | 10 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Producing Experience | 11 Years |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT, BSP. |
| Quality | 1 Year |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Bereik | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 22 mm 23 mm 25 mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Naam van het product | 23 mm drukmeter |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 80 mm |