| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Kwaliteit | 1 jaar |
| Mount | Bottom Back |
| Dialgrootte | 1.5 "-6" inch |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | kleine drukmeter |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 22-38 mm |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Montage | Terug. |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Precisiteit | ±4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Display-type | Analoog |
|---|---|
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Meetbereik | als eisen |
| Jouw idee. | Acceptabel |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Precisiteit | ±4% |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Display-type | Analoog |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |