| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig Roestvrij staal |
| Grootte | 80 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal van de zaak | stalen kast |
| Nominale Grootte | 25 mm |
| Precisie | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Dialgrootte | 38 mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 3000 psi |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Naam van het product | minidrukmaat |
|---|---|
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Montage | rug |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 315 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 80 mm |
| Nauwkeurigheid | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| De berg | rug |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | de manometer van de drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |