| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | bardrukmanometer |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 22-28 mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | speciale drukmaat |
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | Op maat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Productnaam | Mini-drukmeter |
|---|---|
| Grootte | 41 mm |
| Materiaal | ZEEL |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| Productnaam | 1 inch drukmeter |
|---|---|
| Materiaal | Chrome geplateerd messing |
| Grootte | 2225mm |
| Montage | rug |
| Haven | Qingdao |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, CE, ISO |
| Dialgrootte | 28 mm |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Olie | Geen olie. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | 0 ~ 300 bar |
| Montage | rug |
| Type | minidrukmaat |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |