| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam van het product | Glycerine-drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 100 mm |
| Materiaal | Ruiten van roestvrij staal, binnenkant van messing |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Naam van het product | Drukmeter van roestvrij staal |
| Grootte | 4 "100 mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Naam van het product | manometers |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Grootte | 60 mm |
| Precisiteit | 2.5% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Grootte | 2.5" ((60mm) |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Productnaam | drukmeter China |
| Materiaal | Volledig roestvrij staal |
| Maat | 80 mm |
| grootte | 100 mm |
|---|---|
| Opening | 1.6 |
| Montage-type | Onderste of achterste verbinding |
| Toepassing | Industriële drukmeting |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Roestvrij staalgeval |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |