| Capsule | Messing of roestvrij staal |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/2 |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
|---|---|
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Precisiteit | ±4% |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Display-type | Analoog |
| Nominale Grootte | 25 mm |
|---|---|
| Montage | Terug. |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Precisiteit | ±4% |
| Tip van de aanwijzer | verstelbaar |
|---|---|
| Verbindingsdraad | Op maat |
| De berg | Onderkant |
| Materiaal | Zwart staal staal |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Grootte | print als vraag |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Garantie | 1 jaar, 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Naam van het product | Digitale Drukmaat |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 100 mm |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Materiaal | stalen behuizing en messingverbinding |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 60 mm, of op maat gemaakt |
| Drukbereik | Gemaakt naar wens, Mpa, bar, psi, kg, enz. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Drukbereik | Vacuüm / Positief |
| bourdonbuis | Balg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Beweging & verbinding | Roestvrij staal |
| Draad | Zoals vereist |
| Verbinding | Onderkant |