| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Dialgrootte | 4 inch. |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Grootte | 100 mm |
| Drukbereik | 30 inHG ((vacuüm) door 15000psi |
|---|---|
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Verbindingsmateriaal | van roestvrij staal of van zwart staal |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Montage-type | Recht naar beneden of naar achteren |
|---|---|
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Grootte | 60 mm 100 mm |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
|---|---|
| Verbindingslocatie | Onderkant |
| Metingsafstand | 0~100mpa |
| type | Diafragma afdichting |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
| Grootte | 60 mm 100 mm |
| Draadstandaard | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Grootte van de verbinding | 1/4 1/2 inch NPT BSP... |
| Olie | Zoals vereist |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| Nat gemaakte Delen | Messing of roestvrij staal |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
| Soort vennootschap | Vervaardiging |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Precisiteit | ±2,5% of ±1,6% van de volledige schaal |
| Dialgrootte | 2.5 inch 4 inch |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou. |
| type | Diafragma afdichting |
|---|---|
| Haven | Qingdao/Shanghai/Ningbo |
| Wijzerplaatmateriaal | Aluminium |
| Precisiteit | ±2,5% 1,6% |
| Metingsafstand | 0~100mpa |