| grootte | 63 mm 100 mm 150 mm |
|---|---|
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
| Verbindingsdraad | BSP/NPT/G/M |
| Bellen | Aluminium |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
|---|---|
| Verbindingsgrootte | 1/4 1/2 |
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Capsule | Messing of roestvrij staal |
| Haven | Qingdao |
| Druknauwkeurigheid | 2.5% |
|---|---|
| Wijzer | Aluminium zwart |
| Haven | Qingdao |
| Materiaal van de zaak | van zwarte of roestvrij staal |
| Bellen | Aluminium |
| Display-type | Analoog |
|---|---|
| Draad | 1/8'G /NPT/M |
| Precisiteit | ±4% |
| grootte | 23mm25mm28mm38mm |
| Meetbereik | als eisen |
| Betaling | verschillende betaalmethoden |
|---|---|
| Display-type | Analoog |
| Precisiteit | ±4% |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Jouw idee. | Acceptabel |
|---|---|
| Grootte | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Nominale Grootte | 22 mm-41 mm |
| schaal-eenheid | Bar, Psi Etc. |
|---|---|
| Haven | Qingdao, Shanghai, Ningbo. |
| Display-type | Analoog |
| Meer informatie | Beschikbaar pas aan |
| Nauwkeurigheid | ±4% |
| Het veroorzaken van Ervaring | 11 jaar |
|---|---|
| Grootte | 150 mm |
| De berg | Onderkant |
| Meetbereik | als eisen |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Meetbereik | als eisen |
|---|---|
| De berg | Onderkant |
| Nauwkeurigheid | ± 0,4% van de volledige schaal |
| Haven | Qingdao, Shanghai |
| Oorspronkelijke plaats | gemaakt in China |