| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Dialgrootte | 23mm |
| Materiaal | Staal/Messing |
| Precisiteit | 4% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Maat | 2 " ((50 mm) |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drukbereik | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Gevalgrootte | 4“ |
| Windows | veilig glas of glas |
| Precisiteit | 20,5/1,6% |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Olie gevuld | glycerine |
| Materiaal | Alle roestvrij staal |
| Verbinding | Onderkant |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Zwarte stalen koffer |
| Oorspronkelijke plaats | Gemaakt in China |
| Dialgrootte | 100 mm, of op maat gemaakt |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wijzerplaatformaat | 63 mm |
| Materiaal | Zwart staal/roestvrij staal behuizing |
| DIENST | volledige naverkoopservice |
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
|---|---|
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |