| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Verpakking Details | Binnenste plastic zak, omdoos aan de buitenkant. Pallet optioneel. |
| Levertijd | 5-30 dagen |
| Betalingscondities | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Levering vermogen | 30-50k per maand |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Dialgrootte | 4 inch. |
|---|---|
| Windows | veilig glas of glas |
| Werktemperatuur | 0-200°C |
| Venstermateriaal | Geraffineerd glas |
| Venster | glas of kunststof |