| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 80 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 80 mm |
| Nauwkeurigheid | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nominale Grootte | 65 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM-producten |
| Nominale Grootte | 65 mm |
| Precisiteit | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,0.05% optie |
| Afbeelding | 4-5 digitaal LCD-display |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Originele plaats | Gemaakt in China |
| Wijzerplaatformaat | 65 mm of 80 mm/100 mm |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM |
| Drukbereik | -0,1-100 Mpa |
| Gevalgrootte | 65 mm |
| Omgevingstemp. | -10℃~60℃ |